Contact

Basisschool de Verrekijker,
De Gyselaar 80
6436 AZ  Amstenrade
046-4422553
directeur: Anita Heiligers
Interne begeleider Pauline Couwenberg, momenteel afwezig. Ze wordt vervangen door Linda van Gelder.
Haar mailadres is: linda.vangelder@innovo.nl




 
Email-adressen team:
Anita Heiligers     anita.heiligers@innovo.nl
Ankie Cordewener ankie.cordewener@innovo.nl
Ankie Dols ankie.dols@innovo.nl
Ankie Lambrichs ankie.lambrichs@innovo.nl
Bianca Smeets bianca.smeets@innovo.nl
Bianca Sijben bianca.sijben@innovo.nl    
Denise Kraus denise.kraus@innovo.nl
Eveline Damoiseaux eveline.damoiseaux@innovo.nl
Janneke Leenders janneke.leenders@innovo.nl
Jos Zillen jos.zillen@innovo.nl
Kelly Slabbers kelly.slabbers@innovo.nl
Linda van Gelder linda.vangelder@innovo.nl
 
Louise De Bie louise.debie@innovo.nl
Manon van Meurs manon.vanmeurs@innovo.nl
Maud Possen maud.possen@innovo.nl
Nicol Frohn     nicol.frohn@innovo.nl
Noah Zuidinga noah.zuidinga@innovo.nl
Pauline Couwenberg pauline.couwenberg@innovo.nl
Pim Hendrix pim.hendrix@innovo.nl
René Kals rene.kals@innovo.nl
Sandra Zabeau sandra.zabeau@innovo.nl
Stéphanie Lebon stephanie.lebon@innovo.nl
Susan van Waterschool susan.vanwaterschoot@inovo.nl
Tamara Rooijakkers tamara.rooijakkers@innovo.nl
Wil Dols wil.dols@innovo.nl
 


 

 

Op de Agenda

Kalender
<
Oktober
>
Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo